2021 rok Workhouse4you sp. z o.o. zdobywa tytułu: „Najlepsi 2021” wśród Specjalistów od Doradztwa Personalnego jako jeden z najlepiej ocenianych profesjonalistów, a w 2023 roku tytuł: „Najlepsi 2023” wśród Specjalistów od outsourcingu pracowniczego

Dla naszego Klienta, niekwestionowanego lidera w swoim sektorze oraz cenionego Pracodawcy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

MAGAZYNIER – sortowanie przesyłek kurierskich

Lokalizacja: Swarożyn, woj. pomorskie
Wymiar: zlecenie na 5 dni w tygodniu
Stawka: 29 zł/h – 30,50 zł/h brutto + PREMIA

Oferujemy:

  • współpracę od wtorku do soboty w godzinach 02:00-09:00,
  • stałą stawkę podstawową wynoszącą 29 zł/h – 30,50 zł/h brutto + premia do 450 zł,
  • współpracę z firmą będącą liderem na polskim rynku wśród firm kurierskich,
  • pełne szkolenie stanowiskowe.

Zadania:

  • sortowanie, segregacja oraz skanowanie przesyłek,
  • rozładunek oraz załadunek paczek,
  • utrzymanie czystości w magazynie.

Wymagania:

  • pełnoletność,
  • dyspozycyjność w podanych godzinach,
  • pełna sprawność fizyczna,
  • niekaralność.

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie swojego CV poprzez formularz aplikacyjny lub kontakt pod numerem 574575588.

Zgodnie z obowiązującym prawem Workhouse4you Sp. z o.o. nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

Bardzo prosimy o dopisanie poniższej klauzuli do CV: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Workhouse4you Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Obrońców Wybrzeża 4d/16, 80-398 Gdańsk. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres: office(małpa)workhouse4you.pl”

Wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne, lecz niezbędne dla wzięcia udziału w procesie rekrutacji. W przypadku braku zgody, zgłoszenie rekrutacyjne nie zostanie uwzględnione w procesie rekrutacji.

Workhouse4you(c.23651)

Job Overview

Sign Up

Forgotten Password