Workhouse4you sp. z o.o. zdobywa tytułu: „Najlepsi 2021” wśród Specjalistów od Doradztwa Personalnego jako jeden z najlepiej ocenianych profesjonalistów.
Dla naszego Klienta, niekwestionowanego lidera w swoim sektorze oraz cenionego Pracodawcy poszukujemy kandydatów na stanowisko:
MECHANIK SAMOCHODOWY

Lokalizacja: Poznań, woj. wielkopolskie
Stawka: 5000zł/msc brutto + PREMIA
Wymiar: Pełen Etat

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę podpisanej bezpośrednio z naszym Kontrahentem,
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-16:00 + 1 sobota w miesiącu (w godzinach 08:00-12:00),
  • wynagrodzenie podstawowe w wysokości 5000zł/msc brutto + PREMIA,
  • profesjonalne wsparcie w procesie adaptacji,
  • pełne szkolenie stanowiskowe.

Zadania:

  • kompleksowe oraz samodzielne wykonywanie zleconych napraw pojazdów samochodowych,
  • bieżące wykonywanie czynności eksploatacyjnych pojazdów,
  • utrzymanie powierzonego mienia w pełnej sprawności oraz jego prawidłowe zabezpieczenie,
  • wykonywanie zadań zgodnie ze standardami warsztatu oraz zapewnienie wysokiej jakości pracy,
  • doskonalenie umiejętności w zakresie diagnostyki oraz naprawy pojazdów,
  • utrzymanie porządku własnego stanowiska pracy.

Wymagania:

  • wykształcenie: mechanik samochodowy,
  • mile widziane doświadczenie w pracy jako samodzielny mechanik samochodowy,
  • teoretyczna oraz praktyczna wiedza z zakresu mechaniki samochodowej oraz technologii napraw,
  • wiedza z zakresu budowy i eksploatacji pojazdów samochodowych,
  • umiejętność przeprowadzania diagnostyki pojazdów,
  • czynne prawo jazdy kat. B,
  • zainteresowanie branżą motoryzacyjną oraz chęć rozwoju (w zakresie samochodów sportowych i zabytkowych),
  • umiejętność współpracy w zespole oraz komunikatywność.
Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie swojego CV poprzez formularz aplikacyjny lub kontakt pod numerem 574575588.
Zgodnie z obowiązującym prawem Workhouse4you Sp. z o.o. nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

Bardzo prosimy o dopisanie poniższej klauzuli do CV: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Workhouse4you Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Obrońców Wybrzeża 4d/16, 80-398 Gdańsk. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres: office(małpa)workhouse4you.pl”

Wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne, lecz niezbędne dla wzięcia udziału w procesie rekrutacji. W przypadku braku zgody, zgłoszenie rekrutacyjne nie zostanie uwzględnione w procesie rekrutacji.

Workhouse4you(c.23651)

Job Overview

Sign Up

Forgotten Password