2021 rok Workhouse4you sp. z o.o. zdobywa tytułu: „Najlepsi 2021” wśród Specjalistów od Doradztwa Personalnego jako jeden z najlepiej ocenianych profesjonalistów, a w 2023 roku tytuł: „Najlepsi 2023” wśród Specjalistów od outsourcingu pracowniczego

Dla Firm

Workhouse4You

Dla firm

Efektywnie zaplanujemy cały proces współpracy, a zaoszczędzony dzięki temu czas przeznaczycie Państwo na rozwój swojego biznesu!

Proces jest prosty i przejrzysty:

Dobór personalny

DOBÓR PERSONALNY:

Świadczymy usługi doradztwa personalnego, a dzięki temu wspieramy naszych Partnerów biznesowych w rekrutacjach kluczowych pracowników, profesjonalistów na rynku, stanowiących największy kapitał. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla, a także w rekrutacjach masowych,  wymagających zatrudnienia dużej ilości wyspecjalizowanych pracowników, w możliwie najkrótszym czasie.

W codziennej pracy wykorzystujemy różne metody rekrutacyjne, dopasowane do stanowiska i efektu, który zamierzamy osiągnąć.

Korzyści:

Praca czasowa

PRACA CZASOWA:

Praca czasowa to kompleksowe wsparcie Klienta w procesie pozyskania i zatrudnienia pracowników.

Rekrutujemy zgodnie z wymogami stanowiska i oczekiwaniami pracodawcy, weryfikujemy i zatrudniamy kandydatów na podstawie umowy o pracę tymczasową lub na podstawie umów prawa cywilnego -umowy zlecenia , czyli przejmujemy odpowiedzialność za cały proces rekrutacji i zarządzanie personelem, naliczanie i wypłatę wynagrodzeń, przestrzeganie kodeksu pracy i innych przepisów prawnych.

Korzyści:

Outsourcing

OUTSOURCING:

Outsourcing to usługa „skrojona na miarę”, polegająca na przejęciu zarówno zatrudnienia jak i zarządzania poszczególnymi pracownikami, a także całymi działami, od momentu zatrudnienia do zakończenia współpracy.

Dzięki tej usłudze Klient zyskuje pewność profesjonalnego wykonywania obowiązków zatrudnienia, a dzięki temu uwalnia wewnętrzne zasoby i obniża koszty,  może skupić się na rozwoju swojej działalności, realizacji celów strategicznych, generujących wzrost przychodów i redukujących koszty, nie rezygnując przy tym z jakości, przejrzystości i kontroli zleconych funkcji HR.

Korzyści:

Payroll

PAYROLL:

Inaczej nazywany outsourcingiem usług kadrowo płacowych. Oferujemy elastyczne rozwiązania, dopasowane do indywidualnych wymogów, administrację kadr i płac.

Administracja kadr, czyli kompleksowe prowadzenie dokumentacji kadrowej pracowników Klienta (teczek osobowych), dokumentów aktualizujących aktualny stan zatrudnienia, czas pracy pracowników ( w tym nadgodzin i zmian nocnych), urlopów oraz innych nieobecności, w tym urlopów okolicznościowych, bezpłatnych, wychowawczych, zwolnień lekarskich i innych, umów o pracę, aneksów do umów, świadectw pracy i innych dokumentów prawnych, szkoleń z zakresu BHP,  badania medycyny pracy (wstępne i okresowe).

Administracja płac, czyli min. wprowadzenie danych osobowych pracownika do programu księgowego, obliczenie wynagrodzeń oraz świadczeń dodatkowych, przygotowanie listy płac ,  naliczanie i pobór składek ZUS, odpowiednich miesięcznych deklaracji odnośnie składek , zaliczek na podatek dochodowy oraz sporządzanie dokumentów podatkowych dla Klienta, przygotowanie pasków płac, zaświadczeń o zatrudnieniu i wynagrodzeniu, wypłata wynagrodzeń

Skontaktuj się z Nami

Chciałbyś nawiązać z nami współpracę?
Zostaw swoje dane, skontaktujemy się.

We use cookies to improve your experience on our website. By browsing this website, you agree to our use of cookies.

Sign in

Sign Up

Forgotten Password